Pino Römork

Pino Karavan, kuruluşundan (2009) bu yana kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunarak, römork ve karavan üretimlerindeki kalite ve vizyonuyla kısa sürede yerli pazarda en iyi konuma gelmiştir. İstanbul’da kurulan firmamız, üretim yerini 2012 yılında Kocaeli’ne taşıyarak, geniş kapsamlı bir tesise dönüşmüştür.

ISO 9001 Kalite Yönetimi ve Uluslar arası Onay Belgelerimizle ürün ve hizmetlerimizde kullanıcılarımıza her zaman en iyi performansı sunmayı hedeflemekteyiz. Uluslar arası markalar ile rekabet edebilir konuma gelen ürünlerimiz kullanıcıların memnuniyetleri sonucunda en çok tercih edilir duruma gelmiştir.

Sipariş üzerine üretilen römorklarımız farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Azami sürüş konforuna uygun ölçüler ve donanımlarla projelendirilmektedir. Römork çekme deneyimi olan veya taşıma ihtiyacına römork çözümünü yeni bulan tüm kullanıcılarımız Pino kalitesini bizzat yaşamaktadır.

Dünya markalarının ekipmanlarını kullanarak, uzun ömürlü, güvenilir ve dayanıklı hafif-römork üretimlerimiz ATV römorku, motorsiklet römorku, kapalı kasa römork, avcılar için römork, yük taşıma römorku, tekne römorku, jet ski römorku, kar motoru römorku, köpek taşıma römorku, iş makinası taşıma römorku, çöp taşıma römorku, jeneratör taşıma römorku ve farklı tipte açık römorklar ile çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Avrupa O1 ve O2 Tip Uygunluk Belgelerimiz ile Pino römorkları yurtdışında da rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılara araç çeki tertibatının (onaylı çeki demiri, çeki topuzu, projelendirme vb.) takılması ile ilgili olarak destek hizmeti verilmektedir.

Römork Kullanmak

Çeki Demiri: Araç marka ve modeline göre onaylı çeki ekipmanları ve elektrik tesisatı tarafımızdan profesyonelce takılmaktadır. Takma işlemi sonrasında, çeki demirini araç ruhsatına işletmek için gerekli proje tarafımızdan temin edilir.

Ruhsat çıkarma: Römorka ruhsat çıkarma işlemi yüklü ağırlığı 750kg’den büyük olan römorklar için geçerlidir. Ruhsat işlemi için gerekli belgelerle trafik şubesine gidilerek işlem yapılabilir. Yüklü ağırlığı 750kg altı römorklar için çeken aracın plakası römorka takılarak, römork ile trafiğe çıkılabilir, ruhsat gerektirmez.